zahrada2

PENZION FLORIAN

Náš penzion se nachází ve vinařské obci Pavlov, která leží pod zříceninami hradu Děvičky na úbočí Děvína. Obec Pavlov se nachází v oblasti známé spíše jako Pálava a Pálavské vrchy, a pyšní nejen svou zajímavou historií, ale také dlouholetou tradicí ve výrobě špičkových vín místními vinaři. V posledních několika letech se stává také vyhledávanou destinací k rekreaci a odpočinku. Hledáte-li místo na jihu Moravy pro Vaše putování za krásami vin a odpočinkem, tak již není třeba hledat dál.

U NÁS SI DOKONALE ODPOČINETE

NAŠE NABÍDKA

Ubytování je rodinného typu s prostornými pokoji, které se nachází téměř pod hradem v klidné části Pavlova. Myslíme také i na kvalitu a komfort Vašeho pobytu, a tudíž jsou postele vybaveny zdravotními matracemi. Na pokojích se nachází lednice, věšáky, úložné prostory ve skříňkách, ručníky a možnost zapůjčení nádobí pro vlastní potřebu. Na chodbách jsou rychlovarné konvice a mikrovlnné trouby pro přípravu jednoduchých teplých nápojů či pokrmů. V celém objektu je možnost připojení k wifi zdarma.

Ubytování

Ubytování ve dvoulužkových, třílužkových a čtyřlužkových pokojích. Součástí penzionu je i apartmán s kuchyňským koutem pro 6 osob.

Grilování

Součástí penzionu je také možnost venkovního posezení pro 15 osob s možností vlastního grilování.

Uzamykatelný prostor

K dispozici je i uzamykatelný prostor pro Vaše sportovní vybavení.

Vybavení

V každém pokoji je vlastní toaleta a sprcha, možnost zdarma připojení na wifi, lednice a možnost využití
varné a mikrovlné trouby v patře.

Parkování

Parkování Vašich aut je zajišteno zdarma v areálu penzionu.

Zvířata

Máme možnost ubytovat Vás i s Vašimi vychovanými čtyřnohými miláčky.

ŘEKLI O NÁS

„Příjemný rodinný penzion uprostřed Pálavy. Je vidět, že to majitele baví!“

Magda Trpká

CENÍK

Uvedené ceny jsou již konečné a je v ní započteno DPH a rekreační poplatky obci. Při rezervaci je vybírána také záloha, která je v případě individuálních pobytů (1-4 osoby) 1000 Kč za pokoj. U skupinových pobytů 6 osob a více, je záloha v hodnotě 50% z celkové částky objednávky.

V případě není-li kapacita pokoje naplněna se může konečná cena za osobu lišit.

Ceny jsou platné od 1.1.2018

1 NOC

550/osobu

DĚTI DO 3 LET

200/dítě

Vaši vychovaní čtyřnozí miláčci 1 noc

100/pes/kočka

FOTOGALERIE

UDĚLEJTE SI
REZERVACI

Využijte náš rezervační formulář a udělejte si nezávaznou rezervaci. Stačí si vybrat termín návštevy z kalendáře, vyplnit potřebné údaje a odeslat. Následně Vás budeme kontaktovat a potvrdíme si vše potřebné.

Přečtěte si, prosím, naše storno podmínky a ubytovací řád