zahrada2

PENZION FLORIÁN

Náš penzion se nachází ve vinařské obci Pavlov, která leží pod zříceninami hradu Děvičky na úbočí Děvína. Obec Pavlov se nachází v oblasti známé spíše jako Pálava a Pálavské vrchy, a pyšní nejen svou zajímavou historií, ale také dlouholetou tradicí ve výrobě špičkových vín místními vinaři. V posledních několika letech se stává také vyhledávanou destinací k rekreaci a odpočinku. Hledáte-li místo na jihu Moravy pro Vaše putování za krásami vin a odpočinkem, tak již není třeba hledat dál.

U NÁS SI DOKONALE ODPOČINETE

NAŠE NABÍDKA

Ubytování v penzionu má celkovou kapacitu 21 lůžek i s přistýlkami. Celková kapacita je rozložena v 5 pokojích a jednom apartmánu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, penzion prošel rekonstrukcí interiéru v letech 2017 a 2018. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto každé lůžko je vybaveno zdravotními matracemi pro Váš komfort. V každém pokoji se nachází lednce, TV, WIFI zdarma, vysoušeč vlasů. Všechna sociální zařízení jsou vybavena sprchovými kouty. Na pokoji se nachází ručníky, šampón, sprchový gel a lze v případě zájmu také poskytnout osušky. V každém patře se nachází mikrovlná trouba a varná konvice základní nádobí a v případě zájmu je možnost zapůjčit další nádobí z naši restaurace.

Ubytování

Ubytování ve dvoulužkových, třílužkových a čtyřlužkových pokojích. Součástí penzionu je i apartmán s kuchyňským koutem pro 6 osob.

Grilování

Součástí penzionu je také možnost venkovního posezení pro 15 osob s možností vlastního grilování.

Uzamykatelný prostor

K dispozici je i uzamykatelný prostor pro Vaše sportovní vybavení.

Vybavení

V každém pokoji je vlastní toaleta a sprcha, vysoušeč vlasů, zdarma připojení na wifi, lednice a možnost využití
varné a mikrovlné trouby v každém patře.

Parkování

Parkování Vašich aut je zajišteno zdarma v areálu penzionu.

Zvířata

Za poplatek Vás ubytujeme i s Vašimi vychovanými čtyřnohými miláčky. Pro ubytování Vašich zvířecích doprovodů nejsou určeny všechny pokoje, proto prosíme o uvedení v dotazu na obsazenost v poznámce tento požadavek.

ŘEKLI O NÁS

“Příjemný rodinný penzion uprostřed Pálavy. Je vidět, že to majitele baví!”

Magda Trpká

“Sme tady i s mou přítelkyní a strašně moc se nám tady líbí, výborná kuchyně supr penzión”

Miroslav Santa

“Klidný penzion + vlastní restaurace. Jednání slušné ceny přiměřené.”

Milan Příhoda

CENÍK

Uvedené ceny jsou již konečné a je v ní započteno DPH a rekreační poplatky obci. Při rezervaci je vybírána také záloha, která je v případě individuálních pobytů (1-4 osoby) 1000 Kč za pokoj. U skupinových pobytů 6 osob a více, je záloha v hodnotě 50% z celkové částky objednávky.

V případě není-li kapacita pokoje naplněna se může konečná cena za osobu lišit.

Ceny jsou platné od 1.1.2020

1 NOC

650/osobu

DĚTI DO 3 LET

200/dítě

Vaši vychovaní čtyřnozí miláčci 1 noc

100/pes/kočka

Pokoj č. 1 je jedním z našich nejmenších pokojů přesto je velmi útulný a je vhodný pro ubytování párů nebo jednotlivců. Pokoj se nachází v prvním podlaží.Pokoj je situován tak, že nabízí výhled na centrum Pavlova a Novomlýnská jezera.

Pokoj č. 2 má 4 samostatná lůžka. Pokoj se nachází v prvním podlaží a tudíž se zde nabízí výhled na Novomlýnská jezera a centrum obce Pavlov.

Pokoj č. 3. má 3 samostatná lůžka. Tento pokoj se nachází v prvním podlaží penzionu, a je situován na západ, z okna se tedy nabízí krásný výhled na zříceninu hradu Děvičky, které máte téměř na dosah. Pokoj je velmi prostorný a nabízí mnoho úložných prostor.

Pokoj č. 4 je jedním z našich největších samostatných pokojů má vlastní předchodbičku, která spojuje koupelnu a samostatný pokoj. Pro označení apartmán mu chybí jen kuchyňský kout. Vybavení pokoje je TV, lednice sociální zařízení (sprchový kout a toaleta) součástí vybavení je také fén.

Pokoj č. 5 se nachází v přízemním patře kde jsou dvě samostatná lůžka a pohovka, která slouží také jako přistýlka. Výhled z tohoto pokoje je situován do dvora penzionu.

Pokoj č. 6 je prostorný Apartmán, který je určen pro 4 osoby s možností navýšení o přistýlky pro další dvě osoby. Apartmán má vlastní předchodbičku, která spojuje koupelnu, kuchyň s jídelnou a vlastní obývací pokoj. Součástí kuchyně je rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice, elektrický sporák a základní vybavení pro přípravu jídel. Pokoj se nachází v přízemí s výhledem do ulice. 

FOTOGALERIE

UDĚLEJTE SI
REZERVACI

Využijte náš rezervační formulář a udělejte si nezávaznou rezervaci. Stačí si vybrat termín návštevy z kalendáře, vyplnit potřebné údaje a odeslat. Následně Vás budeme kontaktovat a potvrdíme si vše potřebné.

Přečtěte si, prosím, naše storno podmínky a ubytovací řád